Vámpírnaplók Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AZ OLDAL BEZÁRT!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karakterlapok

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 8:53 am

Ide kérném őket!
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 2:24 pm

Charlotte Yaroslava Petrova

név :: Charlotte Yaroslava Petrova
nem :: Nő
faj :: Vámpír
született :: 1233., Oroszország
kor :: 18, 778 éves.

Mikor Charlotte 18 éves lett, a szülei egy balesetben elhaláloztak. Testvére sosem volt. Nagyszülei már akkor nem éltek, amikor ő megszületett. Szinte a keresztszülei voltak, a 2., vagyis a pótszülők. Volt pár futó-kalandja és még sok ilyesmi, de egész életében csak egyetlen egy szerelme volt, Klaus. De könnyen felcserélődhet ez a név bárkiére, akit igazán fog szeretni...

Charlotte belső tulajdonságai, inkább Katherine-éhez hasonlítanak, bár szorultak belé is jó tulajdonságok. Szeret embereket manipulálni és mindig, mindent megkap, amit csak akar. Mivel nagyon okos, furfangos és csinos, sokszor kihúzta magát a bajból. De néha, pont a szépsége miatt került rossz útra. Nem szereti a szerény, drámázó embereket. Egy kicsit öntelt és inkább saját magán segít, mint másokon.

Előtörténet:

1233 tavaszán születtem, Oroszországban. Nemesi családból származok. 5 éves koromtól fogva, házitanítóval tanítattak a szüleim. Ami abban az időben és főleg az oroszoknál ritkaságnak számított. Éppen a mongol támadások közepén voltunk, amikor anyámék, úgy gondolták, hogy veszélyes itt nekem. Ezért egy másik Kelet-Európai országba vitettek engem, ahol a keresztszüleim neveltek. Hálaistennek 10 éves koromra már úgy fújtam az ottani nyelvet, mintha odaszülettem volna. Úri kisasszonyként neveltek, ez befolyásolt engem a későbbiekben. Ezért lettem olyan, amilyen. Békésen éltem pár évet, mikor megismerkedtem egy angol úri emberrel, Klausszal. 18 évesen, éreztem először, hogy szerelmes vagyok. Tudtam, hogy ő is gyengéd érzelmeket táplál irántam, egyszóval, viszonoztuk egymásnak, ahogy csak tudtuk. Megismertem a többi testvérét is. Valahogy Elijah is többet érzett irántam, mint barátságot. Egy nap gondoltam, hogy visszamegyek Oroszországba és meglátogatom a szüleimet. De mikor elindultam volna, hírt kaptam, hogy a szüleim egy véletlen baleset során meghaltak. Egyszerűen ledermedtem és napokig egy szót sem szóltam senkihez, csak sírtam. Még egy hét elmúltán is ez volt. Nem tudtam feldolgozni, hogy ez történt velük. Még a temetésükre sem mehettem vissza a szülőhazámba. Szörnyen éreztem magam minden egyes nap. Nem tudtam elviselni a fájdalmat. Viszont, én tudtam a természetfeletti lényekről köztük, a vámpírokról is. Át szerettem volna változni, mert tudtam, hogy úgy elmúlik fájdalmam. Már majdnem sikerült minden, de egy éjszaka, minden a feje tetejére állt. Ez azt jelentette, hogy megtudtam mi is Klaus, de nem volt időm észbe kapni, mert elkábítottak és utána minden kiesett. Megkötötte Klaus az átkát velem. Meghaltam. Szerencsére ismertem régebbről egy boszorkányt, aki most jól jött nekem. Megtalált és megpróbált engem "felébreszteni". Sikerrel járt. Segített nekem a vámpírlétben, hogy könnyebb legyen átvészelnem az elejét. Hálás voltam neki. Igaz, hogy egy önző ribanc lett belőlem miután átváltoztam, de vele sosem viselkedtem úgy.
Klaus megtudta, hogy élek, kerestetni kezdett. Nem tudom, hogy miért tette. Mert szeretett? Vagy örökre elakart tenni láb alól? Ezt sosem tudtam meg. Hiába bántott, ölt meg engem, én akkor is szerettem és még most is szeretem őt. Nagy szívfájdalommal, de egy éjszaka elszöktem abból az országból, ahol tartózkodtam. Búcsút mondva mindennek. A jólétnek, a kereszt szüleimnek és a szerelmemnek.
Szerencsére, a későbbiekben sem kellett éheznem, szűkölködnöm. A tudásom és a furfangosságom miatt, bármit elértem, amit csak akartam. Na, de nemcsak a jó létét értem el, hanem annál piszkosabb dolgokat is…
Pár év elteltével, mivel senki sem talált, megbizonyosodtak róla, hogy halott vagyok. Rómában rejtőztem el, mert az elég nagy város volt ahhoz, hogy ne tudjon rólam senki. Így elhitettem mindenkivel, hogy Charlotte Petrova halott.
Most Mystic Fallsba jöttem, mert itt talán nem fogok kilógni a sorból. Hisz’ itt, sok természetfeletti lény, és így talán könnyebb lesz beilleszkednem. Azt is hallottam, hogy itt tartózkodik a két hasonmásom is. Majd meglátjuk mi sül ki ebből…
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Jan. 10.

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeHétf. Jan. 16, 2012 5:49 pm

Név: Stefan Salvatore
Kor: 169 de 17-nek néz ki


Élettörténet: Stefan született 1847-ben Mystic Falls-ban.Testvére, Damon is beleszeretett ugyanabba a lányba, Katherine Pierce-be, aki egy vámpír. 1864-ben, Stefan vámpírrá vált, mikor lelőtte apját testvérével. Stefan nem volt képes ellenállni az emberi vérnek és függővé vált, megölve sok embert, amíg nem tanította meg hogy kell irányítani egy vámpír Lexie Branson, aki később a legjobb barátja. Évtizedekkel távollét a távollét után, Stefan visszatért Mystic Falls-ba, miután megmentette Elena Gilbertet egy autóbalesetben, és észrevette, hogy pontosan úgy néz ki, mint Katherine. Stefan és Elena elkezdi a kapcsolatot, és elárulja neki, hogy ő egy vámpír. Azonban Damon is visszatér Mystic Falls-ba, és ő is beleszeret Elena.
A második évadban Stefan iszik keveset Elena véréből, hogy erősödjön. Amikor Katherine visszatér kiderül, hogy még mindig szerelmes Stefanba és nem Damonba, azonban Stefan Elenába szerelmes, és nem érdekli őt. Stefan egy barátságot kezd építeni Caroline Forbes-el miután ő is egy vámpír. A második évad finálé, Stefan felkínálja magát Klausnak annak érdekében, hogy meggyógyítja Damont. Sok minden történet azóta hogy átállta Klaushoz , mindent amit Klaus kért megtett. Mikor viszont Mikel-t felébresztették és meg akarták ölni Klaust , Stefan megakadályozta hogy ismét megöljék Damont, de így Klaus életét is megmentette , ezzel kiérdemelte a szabadságát. De Stefan bosszút fogadott és mindent elkövet hogy végezzen Klaussal.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeHétf. Jan. 16, 2012 6:44 pm

Szép karakterlap!
Elfogadlak! Smile
Viszont, ha lehet, akkor az avatar méreted 200x320-as legyen. Ha nem találsz képet, írj nekem, vagy az ehhez tartozó topicba! Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Jan. 17.

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 6:03 pm

Teljes név: Elena Gilbert
Kor: 18
Faj: Ember

Belső tulajdonságok: Elena mondhatni egy makacs lány. Nem nagyon tűri, ha mások megmondják, hogy mit tegyen. Kedves, kitart a barátai mellett, bármiről is legyen szó. Akik közel állnak hozzá, azokat igyekszik megvédeni, néha több- kevesebb sikerrel, mivel már elég sok mindenkit elvesztett, azok közül akiket szeretett. Törődik másokkal, és próbálja megtalálni azt a megoldást ami mindenkinek a legjobb. Kedves, és kitartó szeret új barátokat szerezni.

Külső tulajdonságok: Hosszú barna haja van, és gyönyörű sötétbarna szemei. Haját általában kibontva hordja, de néha nap lófarokba teszi. Minden nap sminkeli magát, de szolidan. Konzervatívan öltözködik, szereti a kényelmesebb darabokat, de azért vannak napok mikor csinosabban öltözködik, de nem nagyon szereti a magassarkúkat, így azt csak nagyon ritkán hord.

Élettörténet:1992-ben születtem Mystic Falls-ban. Szerető családban nőttem fel, mit sem sejtve, hogy szüleim örökbe fogadtak. Nagyon szerettem a szüleimet, és persze az öcsémet is Jeremyt. Meg persze ott voltak/vannak a legjobb barátaim is, Bonnie, és Caroline, akik mellett mindig kitartok. Az életem akkor fordult fel teljesen, mikor autóbalesetet szenvedtem a szüleimmel. Ők meghaltak, míg én a csodával határos módon túléltem ezt az egészet. Teljesen összetörtem, és ekkor kezdtem el naplót is írni. Ebbe leírhattam minden érzésemet ami bennem volt, és ez valamilyen szintem könnyített a lelkemen. Aztán eljött az új tanév, és vissza kellett rázódnom a mindennapokba. Bevallom kicsit nehéz volt, és egy kisebb tehernek is éreztem, hogy társaságban kell lennem, de végül sikerült. Akkor lépett az életembe Stefan Salvatore is. Belé szerettem, de aztán kiderült valami róla! Történetesen az, hogy vámpír. Először megijedtem ettől az egésztől, és szakítottam vele, de rá kellett jönnöm, hogy mindennél jobban szeretem. Meg aztán ott volt a testvére Damon is. Ezek után úgy telt az idő mintha csak egy perc lett volna az egész. Megtudtam, hogy Petrova-hasonmás vagyok, és az én vérem kell, hogy megtörjön a nap, és a hold átka. Katherine is visszatért a városba, aki teljesen úgy néz ki mint én. Klaus felakart áldozni, ami sikerült is neki, csak hogy még mindig élek, mivel John (az igazi apám) feladta az életét, hogy én tudjak élni. Ahogy telt az idő viszont úgy kezdtem egyre többet érezni Damon iránt. De persze ezt nem akarom bevallani magamnak, és most sem, hogy megcsókoltam őt mikor haldokolt. Stefan megmentette az életét, azzal, hogy Klaus szolgája lett, és így Damon megkapta a vérfarkas harapás ellenszerét, más néven Klaus vérét. Stefan rohamosan változni kezdett. Klaus igazi hidridet csinált belőle. Fájt, de bármennyire is igyekeztem nem tudtam én magam megmenteni. Megígértem neki, hogy szeretni fogom bármi is történjék. Közben már magam sem tudtam tagadni, hogy Damont is szeretem, de Stefan visszatért, mivel megmentette Klaust. Tudom nem kéne, de még egy nagyon kicsit reménykedek... De most már lassan kezdek beletörődni, hogy már sose lesz a régi, és már nem is gondolok rá, legalábbis olyan sokat.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 6:07 pm

Nagyon szép lett, Elena! Természetesen ELFOGADOM!
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2012. Jan. 21.
Age : 29

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 4:34 pm

Név: Damon Salvatore
Faj: Vámpír
Testvére: Stefan Salvatore
Átváltoztatta: Katherine Pierce 1864-ben

Élettörténet: Mystic Fallsban született. Damon, akárcsak Stefan beleszerett Katerina Petrova-ba. 1864-ben a vámpírok kiűzésénel ki akarták szabadítani Katherine-t, de ekkor apja lelőtte Damont Stefan-nal együtt. Damon tudja irányítani magát, ellentétben öccsével aki vérfüggő. Damon akkor tér vissza Mystic Falls-ba amikor Stefan. Sorozatos "állat támadások" érik a várost, ezek mögött Damon áll. Az alapítók tudják hogy visszatértek a vámpírok Mystic Falls-ba, Damon legfőbb célja pedig az, hogy bekerüljön a Tanácsba. Sikerül is neki így senki nem gyanakszik arra hogy vámpír lenne, ezt a napgyűrű is segíti. Damon nagyon lobbanékony, őrült vámpír, de emellett céltudatos. Beleszeret Elenába, de Elena eleinte nem kedveli őt. A második évadban Damon egyre közelebb férkőzik Elenához és az évad végén, amikor Damon szenved Tyler vérfarkas harapása miatt Elena megcsókolja. Klaus visszatértével elveszíti öccsét, így minden erejével nyomoz Klaus és Stefan után, hogy visszahozza Stefan-t. Stefan eközben teljesen elfelejtette emberi mivoltát, de amikor Damon a halál küszöbére kényszerítette Klaus-t, Stefan megmentette és ezzel Damon-t is. Damon ezt később megtudja és szövetséget köt öccsével, hogy megöljék Klaus-t...
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 4:37 pm

Nekem tetszett az előtörténeted. ELFOGADVA! Smile
Átírjam a neved Damon Salvatore-ra?
Átírtam a neved.
Jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2012. Jan. 21.
Age : 29

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 4:41 pm

Charlotte Petrova írta:
Nekem tetszett az előtörténeted. ELFOGADVA! Smile
Átírjam a neved Damon Salvatore-ra?

igen, köszönöm:)
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 4:43 pm

Damon Salvatore írta:
Charlotte Petrova írta:
Nekem tetszett az előtörténeted. ELFOGADVA! Smile
Átírjam a neved Damon Salvatore-ra?

igen, köszönöm:)
Készen van. Smile
Viszont, ha kérhetném az avatar méreted 200x320-as legyen. A kép címét illeszd majd be, ha nem megy szólj nyugodtan nekem! Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Katharine Pierce

Katharine Pierce


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jan. 22.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 2:13 am

Név: Katharine Pierce
Faj: Vámpír
Testvére: -
Átváltoztatta: Klaus valamikor 1600 környékén
kor: körülbelül 410-415 éves

Élettörténet: Németországban született, az 1580-as években, Klaus változtatta át. 1864ben Mystic Fall's-ba utazott, ahol megismerkedett a Salvatore fivérekkel. Beléjük szeretett, de miután nem tudott dönteni, mind két fiút vámpírrá változtatta. Mikor Katharinet elfogták és el akarták égetni a többi vámpírral együtt a templomban, Befolyásolta az egyik őrt és sikeresen megszökött. Éveken át csak a saját vágyai kielégítésének szentelte idejét. Járta a világot, újabb embereket vámpírrá változtatva. Aztán hírt kapott Elena Gilbertről, aki egyesek szerint, kiköpött Katharine, és hogy a Salvatore fivérek belé szerettek. Így Katharine úgy döntött, visszamegy Mystic Fallsba, hogy megkeserítse a Elena és Stefan kapcsolatát, és hogy visszakapja Damont.Stefant akarta, de mikor rájött, hogy ő már nem szereti, Damon érzéseivel kezdett játszani. Többszörösen megpróbálta megölni Elenát, sikertelenül. Külsőre ugyan hasonlít Elenára, és mind a két lányban megvan a szeretet a két fiú iránt, de míg Katharine nem tudott dönteni, Elena fegyelmezte magát. Ám Katharine számításait Klaus elég alaposan keresztbe húzta, mikor Stefanból szinte hibridet csinált, mert így Elena és Damon egyre közelebb kerültek egymáshoz. De Katharinenek továbbra is feltett szándéka legalább az egyik fiú "megkaparintása".
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 8:02 am

Hát megérkezett Katherine is Wink Nagyon szép lett a karakterlapod, de egy pici hiba van benne. Ugyanis, nem Klaus változtatta át, hanem Rose, 1490 környékén, ami a korát illeti, akkor már meghaladja az 535-öt. És még egy apróság. Nem tudjuk biztosan, hogy Katherine hol született, de, mikor a gyermekét megszülte, akkor Bulgáriában voltak és később, 1492-ben is oda tért vissza, mert a családját Klaus lemészárolta.
Amint ezeket a hibákat javítod, elfogadlak. Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Katharine Pierce

Katharine Pierce


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jan. 22.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 1:37 pm

Re: Karakterlapok
Remélem így megfelel:))
Témanyitás Katharine Pierce Today at 3:13 am
Név: Katharine Pierce
Faj: Vámpír
Testvére: -
Átváltoztatta: Rose valamikor 1490 környékén
kor: körülbelül 535 éves

Élettörténet: az 1460 környékén született , Rose változtatta át. Gyermekét Bulgáriában szülte meg, ahova 1492-ben vissza is tért, miután Klaus lemészárolta a családját. 1864ben Mystic Fall's-ba utazott, ahol megismerkedett a Salvatore fivérekkel. Beléjük szeretett, de miután nem tudott dönteni, mind két fiút vámpírrá változtatta. Mikor Katharinet elfogták és el akarták égetni a többi vámpírral együtt a templomban, Befolyásolta az egyik őrt és sikeresen megszökött. Éveken át csak a saját vágyai kielégítésének szentelte idejét. Járta a világot, újabb embereket vámpírrá változtatva. Aztán hírt kapott Elena Gilbertről, aki egyesek szerint, kiköpött Katharine, és hogy a Salvatore fivérek belé szerettek. Így Katharine úgy döntött, visszamegy Mystic Fallsba, hogy megkeserítse a Elena és Stefan kapcsolatát, és hogy visszakapja Damont.Stefant akarta, de mikor rájött, hogy ő már nem szereti, Damon érzéseivel kezdett játszani. Többszörösen megpróbálta megölni Elenát, sikertelenül. Külsőre ugyan hasonlít Elenára, és mind a két lányban megvan a szeretet a két fiú iránt, de míg Katharine nem tudott dönteni, Elena fegyelmezte magát. Ám Katharine számításait Klaus elég alaposan keresztbe húzta, mikor Stefanból szinte hibridet csinált, mert így Elena és Damon egyre közelebb kerültek egymáshoz. De Katharinenek továbbra is feltett szándéka legalább az egyik fiú "megkaparintása".
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 2:43 pm

Üdv a csapatban, Katherine! ELFOGADVA!
Jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakterlapok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók Szerepjáték :: Karakterlapok!-
Ugrás: