Vámpírnaplók Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AZ OLDAL BEZÁRT!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont és boltok.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bevásárlóközpont és boltok. Empty
TémanyitásTárgy: Bevásárlóközpont és boltok.   Bevásárlóközpont és boltok. Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 5:43 pm

______
Bevásárlóközpont és boltok. 000065197-1910-330
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Jan. 10.

Bevásárlóközpont és boltok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont és boltok.   Bevásárlóközpont és boltok. Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 5:35 pm

Beértünk Charlottevel a bevásárló központba ahol , kézen fogva jártuk össze a boltokat, és szétnéztünk. Épp egy ruha boltba mentünk be , ahol ugyan is Charlotte egészen elragadtatta magát.-őőő ezt lehet nem kellene.-mondtam nevetve
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bevásárlóközpont és boltok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont és boltok.   Bevásárlóközpont és boltok. Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 8:29 pm

Kézen fogva járkáltunk. Bementünk egy ruhaboltba, és elmerülve nézelődtem. -Dehogy, csak nézelődök. Én mindig csak olyan vagyok, hogy mindent megnézek, de nem veszem meg. -nevettem együtt vele. -Menjünk is tovább! -kijöttünk az üzletből, majd megkérdeztem. -Akkor még egyszer. Miket kell szükségesen megvennünk? -kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Jan. 10.

Bevásárlóközpont és boltok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont és boltok.   Bevásárlóközpont és boltok. Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 4:26 pm

Bementünk és szétnéztünk majd jöttünk is ki.-Hát mit? Hát egyértelműen a telefont.-nevettem-De amúgy valami ételt is, kellene venni amit főzünk majd ketten.-kacsintottam rá és megpusziltam-Meg hát némi dolgot amit kérsz.-mosolyogtam rá
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bevásárlóközpont és boltok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont és boltok.   Bevásárlóközpont és boltok. Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 9:21 pm

-Ja, igen. A telefont. -kacsintottam rá. -Hmm...már alig várom, hogy együtt főzőcskézzünk. -pusziltam vissza én is mosolyogva. -Én nem kérek semmit. Talán csak annyit, hogy sütizzünk egyet, majd a bevásárlás után. -oldalra billentett fejjel mosolyogtam. -Akkor most menjünk telefont venni. -összekulcsoltam gyengéden a kezemet az övével és elindultunk az üzlet felé.
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Jan. 10.

Bevásárlóközpont és boltok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont és boltok.   Bevásárlóközpont és boltok. Icon_minitimePént. Feb. 10, 2012 6:39 pm

Bementünk vettem két darab Iphone 5-öt, majd kijöttünk.-Tessék ez a tiéd.-mosolyogtam és megcsókoltam-Azért ezt csak elfogadod.-nevettem és mentünk egy cukrászdába és rendeltünk sütit.-Hmm ez aztán a finom süti.-nevettem
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bevásárlóközpont és boltok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont és boltok.   Bevásárlóközpont és boltok. Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 11:51 am

Bementünk és két darab telefont vett, nem értettem miért. Majd mikor kijöttünk ide adta nekem az egyiket. -Tessék? -néztem őt értetlenül. -Tudod, hogy nem kellett volna. -ráztam a fejem hálás mosollyal, és megcsókoltam. -Köszönöm. -nyomtam egy puszit az arcára.
Aztán a cukrászdához mentünk, rendelt sütit, és elkezdtük enni. -Aha, bizony az. -nevettem és tovább ettem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Jan. 10.

Bevásárlóközpont és boltok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont és boltok.   Bevásárlóközpont és boltok. Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 5:26 pm

-Semmiség , tudod hogy megérdemled.-mondtam mosolyogva és elmentünk sütit enni. Ahogy ettünk Charlottenek , tejszínhabos lett a szája széle amikor én megcsókolva lenyaltam róla.-Hmmm az arcod ízével szinte tökéletes.-nevettem
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bevásárlóközpont és boltok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont és boltok.   Bevásárlóközpont és boltok. Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 8:55 pm

A tejszínhabot lenyalta a szám széléről, amire én kuncogtam egyet. Tetszett ez Stefantól. -Nem is tudom mikor éreztem utoljára ilyen jól magam. -mosolyogtam szélesen és megfogtam a kezét az asztalon.
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont és boltok. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont és boltok.   Bevásárlóközpont és boltok. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont és boltok.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók Szerepjáték :: Mystic Falls közhelyei!-
Ugrás: