Vámpírnaplók Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AZ OLDAL BEZÁRT!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hírek! Nézz be sokszor! ;)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hírek! Nézz be sokszor! ;) Empty
TémanyitásTárgy: Hírek! Nézz be sokszor! ;)   Hírek! Nézz be sokszor! ;) Icon_minitimeVas. Jan. 08, 2012 10:11 am

Az avatar méret megváltozott!
Legyetek szívesek, 200x320-ra vágni! Ha nem megy, nyugodtan forduljatok hozzám segítségért vagy írjatok az "Avatar és aláírás igénylés" nevű topicba. Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hírek! Nézz be sokszor! ;) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek! Nézz be sokszor! ;)   Hírek! Nézz be sokszor! ;) Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 2:08 pm

Fontos!

Azt vettem észre, hogy csökkent az aktív emberek száma. Ez azt jelenti, hogy tudom, még új oldal és sok csiszolni való van rajta, de törekszem, ahogy csak tudok. De most nem ez a legfontosabb. Szeretném, ha a regisztrált felhasználók jobban aktiválnák magukat! Én, mint admin, minden nap feljárok ide, és még egy- két ember pár naponta, de ez kevés. Nem arra szeretnélek titeket kérni, hogy a nap minden egyes másodpercében itt legyetek, csak arra, hogy egy kicsit többet az eddiginél. Lehet nagyon elfoglaltak vagytok és én ezt megértem. Viszont, ha megszeretnétek tartani karaktereiteket, ebbe a topicba írjatok. Ha nem, egy hét múlva törlésre kerültök!

Köszönet: Char. Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 59
Join date : 2012. Jan. 10.

Hírek! Nézz be sokszor! ;) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek! Nézz be sokszor! ;)   Hírek! Nézz be sokszor! ;) Icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 6:47 pm

Charlotte Petrova írta:
Fontos!

Azt vettem észre, hogy csökkent az aktív emberek száma. Ez azt jelenti, hogy tudom, még új oldal és sok csiszolni való van rajta, de törekszem, ahogy csak tudok. De most nem ez a legfontosabb. Szeretném, ha a regisztrált felhasználók jobban aktiválnák magukat! Én, mint admin, minden nap feljárok ide, és még egy- két ember pár naponta, de ez kevés. Nem arra szeretnélek titeket kérni, hogy a nap minden egyes másodpercében itt legyetek, csak arra, hogy egy kicsit többet az eddiginél. Lehet nagyon elfoglaltak vagytok és én ezt megértem. Viszont, ha megszeretnétek tartani karaktereiteket, ebbe a topicba írjatok. Ha nem, egy hét múlva törlésre kerültök!

Köszönet: Char. Smile


Én megszeretném tartani Smile)
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hírek! Nézz be sokszor! ;) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek! Nézz be sokszor! ;)   Hírek! Nézz be sokszor! ;) Icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 7:26 pm

Ezt örömmel hallom Stefan. Wink
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Jan. 17.

Hírek! Nézz be sokszor! ;) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek! Nézz be sokszor! ;)   Hírek! Nézz be sokszor! ;) Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 2:50 pm

én is megszeretném, de sajnos mostanában nincs túl sok időm! :/ Smile
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hírek! Nézz be sokszor! ;) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek! Nézz be sokszor! ;)   Hírek! Nézz be sokszor! ;) Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 2:56 pm

Rendben Elena, örülök, hogy velünk maradsz! Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Charlotte Petrova
Admin
Charlotte Petrova


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Jan. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hírek! Nézz be sokszor! ;) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek! Nézz be sokszor! ;)   Hírek! Nézz be sokszor! ;) Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 11:55 am

Sziasztok!

Nagyon sajnálom, de úgy döntöttem bezárom az oldalt. A felhasználók közül egyedül Elena jár föl rendszeresen.Ez csak ember... Sok befejezetlen játékot látok, és úgy érzem, nincs ez így rendben. Ezért határoztam el magam. Lehet, hogy egyszer nyitok egy másik szerepjátékot, és akkor feltétlenül értesítelek titeket. Még egyszer nagyon sajnálom! Sad

Char
Vissza az elejére Go down
https://vampirediariesrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Hírek! Nézz be sokszor! ;) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek! Nézz be sokszor! ;)   Hírek! Nézz be sokszor! ;) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hírek! Nézz be sokszor! ;)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók Szerepjáték :: Hírek!!-
Ugrás: