Vámpírnaplók Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AZ OLDAL BEZÁRT!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

  ● Elena Gilbert naplója ●

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Jan. 17.

 ● Elena Gilbert naplója ● Empty
TémanyitásTárgy: ● Elena Gilbert naplója ●    ● Elena Gilbert naplója ● Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 7:58 pm

● Elena Gilbert naplója ●
 ● Elena Gilbert naplója ● Tumblr_lxxw4yZnef1qciyago1_r1_500
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Jan. 17.

 ● Elena Gilbert naplója ● Empty
TémanyitásTárgy: Re: ● Elena Gilbert naplója ●    ● Elena Gilbert naplója ● Icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 8:50 pm

Kedves naplóm...
"Miért érzem úgy mintha valami megszakadt volna? Elillant, eltűnt, mintha sosem létezett volna? Nem tudom mi ez. Egyszerűen nem tudom kifejezni szavakkal, csak olyan mintha megszakadt volna bennem valami vagy nem tudom. Fáj, vagy inkább kellemetlen érzés ami most bennem van. Némi kép zavar, de nem tudok mit csinálni. Nem találom ennek az okát. Talán bűntudat, vagy valakivel történt valami... Nem feleslegesen görcsölöm magam ezen. Jeremy biztonságban, ahogy a többiek is. Remélhetőleg legalábbis. Feleslegesen marcangolom önmagam. Eleget csináltam ezt, és nem kezdhetem el újból. Erősnek kell mutatnom magam bármennyire is nincs így néha. De ez változni fog. Elhatároztam magam. Eltemettem a régi Elenát. Ő már nincs. Nem fogok a saját gondjaimba belefulladni, és azon leszek, hogy akiket szeretek biztonságban tudjak... (Nem mintha ez eddig nem így lett volna!)"
 ● Elena Gilbert naplója ● Tumblr_ly2b26nr7e1r7a8lpo1_500
Vissza az elejére Go down
 
● Elena Gilbert naplója ●
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gilbert ház. Elena szobája.
» ♔Charlotte naplója.♔
»  Katherine Pierce naplója
» Gilbert ház. Fürdőszoba.
» Gilbert ház. Nappali, konyha, étkező.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók Szerepjáték :: Naplók!-
Ugrás: